Nasıl Yapılır

Kapat

Facebookta Zaman Tünelini Kaldır, Facebookta Zaman Tünelini Kaldırmak, facebookta zaman tünelini nasıl kaldırırım, facebookta zaman tünelini iptal etmek

Facebook Zaman Tüneli resmen tüm kullanıcların kullanıma açıldı. Bazı kullanıcılar bu görüntüden pişman olup eski görünüme geçmek istiyorlar. Uygulama BETA sürümündeyken bunu yapmak aşağıda anlattığım şeklindeydi. Şimdi tam sürüme geçti ve artık kaldırmanın imkansız olduğu söyleniyor. Ama siz yinede aşağıdaki yöntemi bir deneyin.

NASIL İPTAL EDERİM?
www.developers.facebook.com/apps adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut.

Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz. Yan menüde “no apps found” ( hiç bir uygulama bulunamadı) yazıyor ise uygulama profilinizde yok ya da silinmiş demektir.


Yorumlar


Sen de Yorumla!