Nasıl Yapılır

Kapat

Windosw8 Teması İndir,Windows 7 Uyumlu Win 8 Teması İndir,Windows8 Tema İndir ,Win7 Uyumlu Win8 Teması İndir

İndirmek İçin Tıklayın,, 23753 KB

Windows8 Tanıtım Videosu İzle


Yorumlar

Yorumlar(4)
  • Arthur
   Arthur Temmuz 2, 2010

   Arkadaşlar ben beceremedim, yapan olursa burayada yazarsa sevinirim..

  • hakan nas
   hakan nas Mayıs 20, 2011

   TEMA NASIL KURULACAK ?

   İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içersinde Windows, Themes, System32 ve Logon Screen klasörleri bulunuyor. Öncelikle Windows klasörünün içine giriyoruz. C:\Windows klasörüne gidip buradaki Explorer.exe dosyasını yedekliyorsunuz. Daha sonra Explorer.exe dosyası üzerinde fareni sağ tuşuna basın properties bölümünü seçin. Burada önce Securty bölümü daha sonra advance bölümü ve buradan da owner bölümüne gelin. Burada edit seçeneğini işaretleyin. Burada Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra Securty bölümüne ve edit seçeneğini seçin. Yine Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Burada Full control seçeneğini işaretleyin. Daha sonra tamama basın. Şimdi C:\Windows klasörü içersindeki Explorer.exe dosyasının adını explorer.exe.old olarak değiştiriyoruz. Ve indirdiğiniz Windows 8 Tema içersindeki Explorer.exe dosyasını buraya kopyalıyorsunuz. İşlem tamam.

   İndirdiğiniz sıkıştırılmış dosya içersindeki Themes klasörünü C:\Windows\Resources\Themes klasörü içersine kopyalıyorsunuz.

   Sıra geldi dll dosyalarını değiştirmeye c:\Windows\System32 klasörü içersine giriyorsunuz. Öncelikle imageres.dll ve shell32.dll dosyalarını buluyorsunuz. Daha sonra bu dosyalar üzerinde farenin sağ tuşuna tıklıyorsunuz ve properties bölümünü seçin. Burada önce Securty bölümü daha sonra advance bölümü ve buradan da owner bölümüne gelin. Burada edit seçeneğini işaretleyin. Burada Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Daha sonra Securty bölümüne ve edit seçeneğini seçin. Yine Windows 7 sisteme giriş yaptığınız kullanıcıyı seçiyorsunuz. Burada Full control seçeneğini işaretleyin. Daha sonra tamama basın. Buradaki imageres.dll ve shell32.dll dosyalarının isimlerini imageres.dll.old ve shell32.dll.old olarak ayarlayın ve tema için indirdiğiniz imageres.dll ve shell32.dll dosyaları c:\windows\system32 klasörü içersine kopyalayın. İşlem tamam.

   İndirdiğiniz tema içersindeki Logon Screen klasörünün içersindeki dll dosyalarını da C:\Windows\Branding klasörü içersinden yukarıda anlattığım gibi kullanıcı değiştirme izni vererek klasör içersine kopyalıyorsunuz. Windows 8 temanız hazır

  • sinan GOKTS
   sinan GOKTS Haziran 12, 2011

   YHA IYIGUZELDE BEN GERI DONUSUM KUTSNUN SIMGESI YOK OLDUBEN NE YAPABILIRIM
   BIDE BI RESMI HANGI PROGRAMLA CALISTIRACAGIMI SECEMIYORUM

   C:\WINDOWS\SYSTEM32\SHELL32.DLL BASLATMADA SORUN CIKIYO
   BLIRTILENMODUL BULUNAMADI DYO
   bide resimlerin simgelerini klasörlerde göremiyorum word belgelerınn simgelerinide
   YARDIMCI OLURMUSUUNUZ?


Sen de Yorumla!