Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bilgisayar
  4. »
  5. Apple Müzik Nasıl Kullanılır

Apple Müzik Nasıl Kullanılır

admin admin - - 3 dk okuma süresi
32 0

Apple Müzik Nasıl Kullanılır? Apple Music Türkiye, Apple Music Nasıl Çalışıyor, Türkiyede Apple Music Kullanımı, Apple Music Ücreti, Apple Müzik Nedir

Apple music uygulaması cihazlarında yüklü olan kullanıcılar gerekli güncellemeler yapıldıktan üç aylık ücretsiz deneme sürümü ile uygulamayı kullanabilmektedirler. Apple müzik uygulaması ile 30 Milyon civarındaki parçalara erişim sağlanabildiği gibi kullanıcı kendi parçalarını da listeleyerek arşivleyebilmektedir.

Peki Apple music nasıl kullanılır? Tüm parçalar uygulama içerisinde müziklerim sekmesinde yer almaktadır. Kullanıcı bu sekme ile birlikte istediği tüm parçalara ulaşabilir. Apple music uygulamasında bulunan ” sizin için ” sekmesi ile birlikte kullanıcısının zevkine göre listelenen müziklere yer verilmektedir. Kullanıcı bu müzikleri arşivleyebileceği gibi içinde eleme yaparak ya da başka parçalar ekleyerek kullanabilmektedir.

Yine uygulama içerisinde bulunan ” yeni ” sekmesi ile en hit ve yeni parçalara yer verilmektedir. Uygulama içerisinde bulunan bir başka sekme ise radyo sekmesidir. Bu sekme ile birlikte dünya genelinde hit bir çok radyo frekansına ulaşılabilir. Aynı zamanda connect sekmesi ile sevilen sanatçılar ile ilgili bilgilere ulaşılabilir. Apple music uygulaması ile birlikte kullanıcılar tarafından seçilen parçalar internet bağlantısı olmadan çevrimdışı olarak dinlenebilmektedir.

Apple music uygulamasında bulunan son eklenenler listesi ile birlikte anlık olarak eklenen parçaların listesine ulaşılabilir. Aynı zamanda Apple Music‘de bir parça dinlerken bir başka parçayı arayabilir, başka bir arayüze geçerek başka işlemler de yapılabilir. Kullanıcı tarafından aranan parçanın ismi unutulmuş ise parçanın sahibi olan sanatçının ismi arama bölümüne yazılarak aranılan şarkılar kolaylıkla bulunabilir.

Apple Müzik Nasıl Kullanılır

Apple music uygulaması ile birlikte kişiye özel liste oluşturma sekmesi sayesinde kullanıcının kendi tarzına göre belirlediği parçaları listeleyebilme özelliği de mevcuttur. Apple Music gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırarak aranan bir uygulama haline gelmiştir. Üretici tarafından yapılan güncellemeler ile yeni arayüzler eklenerek kullanıcıların kullanım kolaylığı amaçlanmıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir