Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasil İndirilir
  4. »
  5. Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl indirilir

Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl indirilir

admin admin - - 3 dk okuma süresi
16 0
Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl indirilir

Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl indirilir? Bilgisayar platformlarından dosya indirme işlemleriniz için kullanmakta olduğunuz Torrent programları akıllı telefon platformlarında da kullanılabiliyor. Torrent dosyalarının nasıl işlediğine basitçe değinirsek, P2P paylaşım sistemini kullanan bu torrent dosyalarını indirme işlemi yapan ne kadar çok kullanıcı var ise indirme işlemleri de bir o kadar hızlanmakta ve yüksek hızda indirme işlemi yapılabilmesini sağlamaktadırlar.

Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl indirilir? başlıklı bu yazımızda kullanacağımız basit bir uygulamayla bu dosyaları telefonlarınıza rahatlıkla indirebileceksiniz. Torrent dosyaları sıkıştırma bilgiler içerdikleri için cihazlarımız bu dosyaları virüslü olarak algılamakta ve indirme işlemine çoğu zaman izin vermemektedirler. Bu sorunu ortadan kaldıran ve bu dosyaları cihazınıza basitçe indirmenizi sağlayacak uygulama da uTorrent oluyor. Kullanıcılar uygulamanın kolay kullanım sunan arayüzü nedeniyle oldukça memnunlar.

Cep Telefonundan Torrent Dosyaları Nasıl indirilir

* Uygulamayı marketlerden veya uTorrent programının kendi resmi sitesinden telefonunuza indirin.

* Uygulamayı başlattığınız zaman karşınıza kısa bir tanıtım bölümü çıkmakta. İsterseniz bu tanıtıma katılarak uygulamayla ilgili daha deyatlı bilgi alabilir, isterseniz de ‘No, just take me to the app’ butonuna basarak uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

* Uygulamayı kullanmanız için öncelikle arama bölümünde indireceğiniz dosyanın ismini aratmanız gerekmekte. Bulduğunuz .torrent uzantılı dosyayı cihazınıza uygulama ile indirmeye başlayın.

* İndirdiğiniz .torrent uzantılı dosyanızı cihazınız içerisinde indirdiğiniz konumda bulduktan sonra çalıştırın. Karşınıza çıkan ‘Programı şunun ile aç’ penceresinde uTorrent uygulamasını seçerek ‘Her zaman bu programı kullan’ seçeneğine tıklayın.

* Gelen ‘Add Torrent’ ekranında ‘Location’ ile dosyayı kaydetmek istediğiniz dosya yolunu, ‘Files To Download’ ile de Torrent içerisinde yer alan dosyalardan hangilerini indirmek istediğinizi seçebiliyorsunuz.

* İndirme listesine Torrent dosyanızı ekleyebilmek için ‘Add’ butonuna tıklayın ve indirme işleminiz bu şekilde başlamış olacaktır. İndirme işleminizin hız ve kalan zaman gibi ayrıntılarını takip etmek isterseniz de ‘All Torrents’ kısmına göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir