Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bunlari Biliyormusunuz?
  4. »
  5. Kendinizi sevdiğinize fark ettirmenin yolları?

Kendinizi sevdiğinize fark ettirmenin yolları?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
9 0

Birinden çok hoşlanıyorsunuz ve kıvranıp duruyorsunuz beni nasıl fark edecek ya da ne yapmalıyım ki fark ettin gibi. Fark ettireyim derken bazen istemediğimiz yanlışlara düşüyor kendimizi rezil ederek fark ettirmiş oluyoruz. İşte tüm bu yaşanan sakatlıklara bir son demek istediğiniz erkeğin kolları altında sizleri görmek için sabırsızlanıyoruz.
İstediğiniz bir erkekse demek ki sürekli onu görüyorsunuz ya da masumca takiptesiniz. Bu yüzden iyi bir araştırmacı gözlemci olmak şart. Ortak yönler bulmaya çalışın an kollayın. Baktınız bir arkadaşınız onun masasında oturuyor kendinizi arkadaşınıza fark ettirmeyin. Daha sonra siz masalarına gidin ve merhaba seni çıkaramadım sen olduğuna emin olunca geldim deyin ve bir anlığına olsa aynı havayı solumanın hazzını yaşayın.

Nasıl olsa arkadaşınız sizi onla tanıştıracaktır. Sizin hoşunuza giden şeyleri ona tattırın. Çünkü erkekler midesine çok düşkündür. Ve sizin maharetli ellerinizden çıkan yiyecekler onu size çekecektir. Ona farklılığınızı gösterin ve o sizi gördüğünde bazen mutlu bazen mutsuz olun ve değişik ruh halleriniz farkına varmanızı sağlayacaktır. Onu gördüğünüzde göz bebeklerinizin içine varana kadar ışıl ışıl gülümseyin.

Her gün aynı tarz giyinmemeye özen gösterin. Kıyafetler bazen çoğu şeyi anlatıp karşınızdaki kişiye hitap edebilir. Özenli bir o kadar da ölçülü giyinin. Diğer kişilerden farklı davranın bir gözünüzle onu kollarken diğeriyle de takmıyormuş havası verin.

Öz güvenli olun. Bazı olaylarda aynı ortamda iseniz herkes bir şey söylüyorsa siz fikrinizle farklılık yaratıp onun ilgisini çekebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir