Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bunlari Biliyormusunuz?
  4. »
  5. 700 Kalorilik Diyet-700 Kalorilik Diyet Nasil Yapılır-700 Kalorilik Diyet Nasıl Yaparız-700 Kalorilik Diyet Programı-700 Kalorilik Diyet Yapılışı

700 Kalorilik Diyet-700 Kalorilik Diyet Nasil Yapılır-700 Kalorilik Diyet Nasıl Yaparız-700 Kalorilik Diyet Programı-700 Kalorilik Diyet Yapılışı

Merve Sözübelli Merve Sözübelli - - 2 dk okuma süresi
24 0

700 kalorilik diyet programı ile birlikte fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kalori diyetlerini uygulamadan önce bilmeniz gereken bazı önemli beslenme kuralları vardır. İlk olarak günlük kalori ihtiyacınız 700 kalori miktarı ise bu diyeti uygulamalısınız. Aksi halde, bünyeniz yeterli olan kalori miktarını alamadığından kendini dengeleyemez ve çeşitli beslenme hastalıklarına yakalanabilirsiniz. İlk olarak günlük kalori ihtiyacınızı, kalori hesaplama programından öğrenerek 700 kalorilik diyetin size uygun olup olmadığının bilincinde olun.

Fazla kilolarımız genel olarak, yanlış beslenmeden kaynaklanır. Fast food yiyecekler, hazır gıdalar, cipsler, gazlı içecekler gibi besinler size kilo aldırabilir. Sağlıklı beslenme alışkanlıkları edinmeli ve spor ile ilgilenmelisiniz. Haftalık olarak düzenli egzersizler yapmalı, beslenme kurallarını ihmal etmemeli ve diyet programınıza uymalısınız. Doğal yollardan kilo vermek için bu yöntemlerden vazgeçmemelisiniz. Çeşitli zayıflama hapları, diyet ürünleriyle vereceğiniz kilolar, ürün kullanımını bıraktıktan sonra size fazlasıyla dönebildiği gibi, çeşitli sağlık problemlerine itebilir.

700 kalorilik diyet programına örnek olarak bir menü yapacak olursak, Nasilyapariz.Net olarak 700 kalorilik bir beslenme listesi hazırlayalım.

Diyetin sabah kahvaltısında; Bir dilim kepekli ekmek, yarım domates, bir dilim beyaz peynir, bir adet haşlanmış yumurta yiyebilirsiniz.

Diyetin öğlen yemeğinde; Bir kase çorba, bir kase yoğurt, mevsim salata ve iki dilim kepekli ekmek tüketilmelidir.

Diyetin akşam yemeğinde; 150 gram brokoli haşlaması, bir kase yoğurt, bir dilim kepekli ekmek tüketilebilir.

Diyetin ara öğünlerinde mevsiminin meyvelerini tüketebilirsiniz. 700 kalorilik diyet size uygun olmayabilir. Uzman diyetisyenlere danışarak daha sağlıklı bilgiler edinebilirsiniz. Doktorunuza başvurmadan diyete başlamayınız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir