Nasıl Yapılır

Kapat

Android Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır? Kullanıcılar için her gün yenilikler çıkmaktadır. Ayrıca da ön plana çıkan yenilikler bulunur. Android’de artık video çekimler aslında yapılabilir. Android de video çekimi nasıl yapılır? diye sorarsanız sitemizdeki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Buradaki yazıda sizlerin Android gizli video çekimini nasıl yapılabileceğini söyleyeceğiz. Arkadaşlarınızın ve sevdiklerinizin komik ve eğlenceli videolar çekebilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bu yöntem gerçekten de çok basit bir uygulamadır. Öncelik olarak Android cihazından gizli video çekebilmeniz için secret video recorder uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Bu uygulamayı Android cihazınıza indirdikten sonra artık gizli video çekebileceksiniz. Bazı insanlar video çekilmek istemezler. Sizlerde bu uygulama sayesinde artık gizli video çekebileceksiniz. Sevdiklerinizin komik hallerini çekebilir ve bu durumda hem çok eğlenceli hem de çok komiktir. Android cihazından gizli çekim yaparak vaktinizi bu şekilde de değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde secret video recorde adlı uygulamayı indirim ve istediğiniz gibi gizli olarak videolar çekmeye başlayın. Bu secret video recorde adlı uygulama iki farklı video çekmektedir. Sizlerde bu iki farklı çekimden yalnızca birini mutlaka tercih etmelisiniz.

Artık hazırsanız gizli çekime başlayabilirsiniz. Gizli video çekebilmek için iki farklı yöntem de bulunmaktadır. Birinci yöntemden bahsedecek olursak zamanlama olarak gizli video da çekebilmeniz mümkündür. Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda da zamanlama video çekimi için tıklamanızı isteyecektir. Sizlerde eğer isterseniz bu yöntemi de seçebilirsiniz. İkinci yöntemden de bahsetmek gerekirse uygulamayı açtıktan sonra ise tek bir seferde tuşa bastığınızda gizli video çekebilirsiniz. Bu ikinci yöntemi kullanmak isterseniz widget kısmına basmanızı öneririm. Buradan video çekimini bu yöntem ile de çok şahane olduğunu sizlerde hemen fark edeceksiniz.

505 Okunma 25 Nis 2017

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!