Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Nasil Yapariz
  4. »
  5. Apple Music Aboneliği Nasıl iptal Edilir

Apple Music Aboneliği Nasıl iptal Edilir

admin admin - - 3 dk okuma süresi
62 0
Apple Music Aboneliği Nasıl iptal Edilir

Apple Music Aboneliği Nasıl iptal Edilir? Bilindiği gibi Apple’ın Android cihazlarda da kullanımına başladığı Apple Music uygulaması ile kullanıcılar uygulamaya giriş yaparak üyelik yapmaları halinde üç ay boyunca ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanabilmektedirler. Kullanıcılar üç ayın sonunda uygulamadan hoşnut kalmaları durumunda Premium ücretli üyeliklerle uygulamayı kullanmaya devam edebilirler. Apple music uygulamasının en belirgin özelliği reklamsız müzik keyfini çıkarmaktır. Ancak bazı kullanıcılar üç aylık deneme sürecinde uygulamadan memnun kalmayarak üyeliği iptal ettirmek istemektedirler. Peki Apple Music aboneliği nasıl iptal ettirilir?

Android ve Iphone cihazlarda yüklü olarak gelen Apple Music kullanışlı ve kolay bir arayüz ile hizmet vermektedir. Dünya genelinde sevilen tüm parçaların mevcut olduğu uygulamada yine dünya çağında radyo frekansları ile kullanıcılara hizmet verilmektedir. Aynı zamanda kullanıcıların sevdiği ünlü sanatçıların hayranları ile iletişime geçme olanağı da mümkündür. Apple Music uygulamasını ve üyeliği iptal etmek için öncelikle kullanıcıların Itunes uygulamasını indirip kurmaları gerekmektedir. Itunes uygulaması kurulduktan sonra açıldığında sağ üst köşede kullanıcı adı bölümünde kullanıcının adının yazdığı yere tıklanır. Açılan sayfada hesap bilgilerine tıklanarak Apple kullanıcı adı ve şifre girilmesi gerekmektedir.

Kullanıcı adı ve şifre girişi yapıldıktan sonra sayfanın en altında yer alan ayarlar bölümünden abonelikler menüsüne gelerek hesabı yönet butonuna tıklanır. Apple aboneliğinin iptal edilmesi için bu bölümde yer alan otomatik yenile bölümünün kapatılması gerekmektedir. Bu bölümün kapatılması ile birlikte Apple Music uygulamasına olunan abonelik askıya alınacaktır. Apple Music için abonelik iptal işlemi yapıldıktan sonra üç ay boyunca hesaba girilmediği takdirde üç ayın sonunda abonelik kalıcı olarak tamamen silinecektir. Eğer ki üç ay dolmadan giriş yapılırsa otomatik olarak abonelik devam edecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir