Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. 4G Teknolojisi
  4. »
  5. Counter Strike Android Nasıl Yüklenir

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir

admin admin - - 3 dk okuma süresi
73 0
Counter Strike Android Nasıl Yüklenir

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir, Counter Strike Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım, Counter Strike 1.6 indir Android, Counter Strike Botlu indir, Conter Strike APK Dosyası, Counter Strike Android Sürümü, Counter Strike Android Mobil Oyununu

Özellikle bir zamanların efsanesi olan Counter Strike oyunu, neredeyse tüm dünyayı etkilemeyi başarmıştı. Geçmişteki kadar yoğun olmasa da, güncellenerek bu oyun günümüzde oynanmaya devam etmektedir. Özellikle artık oyunun mobil versiyonları gündeme gelmektedir. İnsanlar tüm vakitlerini daha çok telefonlarında geçirdikleri için, oyunları da bu telefonlar üzerinden oynamak istemektedirler. Bakıldığı zaman da artık günümüzde pc oyunlarından çok, mobil oyunlar popüler olmaktadır.

Counter Strike Android nasıl yüklenir diye baktığımız zaman, Android cihazlarda şuan için resmi olarak Counter Strike oyununun bulunmadığını görmekteyiz. Yani oyunu indirmek için direkt olarak Google Play Market’te girdiğiniz zaman oyun çıkmamaktadır. Bir grup geliştirici tarafından bu oyun Android’e uyumlu hale getirilmiştir. Ancak bu da dediğimiz gibi şuan için resmi değildir. Counter Strike 1.6 versiyonunu, Android telefonlara uyumlu bir hale getirerek, insanların oynaması sağlanılmıştır.

Google Play Market üzerinde yer almayan oyunun kurulum işlemi de biraz kafa karıştırıcı olmaktadır. Bunun için cihaz üzerinde Counter Strike ve Half Life APK dosyalarını ve ardından da data dosyalarının kurulumunu yapmak gerekmektedir. APK kurulumu yapmadan oyun cihaz üzerinde çalışmamaktadır. Bunun için cihazınıza Counter Strike APK dosyaları ile dataları içerek zip arşiv dosyasını indirmeniz gerekecektir. Bu zip formatlı arşivi açmak için de Android cihazınızda Winrar tarzı bir uygulama olması gerekmektedir.

Counter Strike Android Nasıl Yüklenir

Bu dosyası açtıktan sonra xash.zip isimli arşiv dosyasını açarak, xash klasörünün üzerine tıklayın. Bu kısımda yapmak gereken işlem biraz karışık gelebilmektedir. Burada yapmak gereken şey, xash dosyasının içerisinde bulunan dosyaları Android ana dosyaların olduğu bölüme taşımaktır. Bu dosyalar ana klasör şeklinde cihazınızda göründüğü zaman, oyunun kurulumu başarılı bir şekilde gerçekleşmiş demektir ve oyunu rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir