Nasıl Yapılır

Kapat

Swarm da Gizli Check-in Nasıl Yapılır. Swarm Gizli Check in Açma, Swarm Check in Hilesi, Swarm Check in Nasıl Yapılır, Swarmda Gizli Check-in Özelliği, Swarm Gizli Özellikleri Nedir, Swarm Nedir?

Swarm, gittiğiniz, bulunduğunuz il, ülke, bölge, mekan, konut, alan gibi yerlerde yer bildirimi yaparak uygulama içinden ‘coin’ adı verilen sanal paralar kazandığınız ve bunları yaptığınız yer bildirimlerine eklemek üzere kullandığınız etiketleri yükseltmek ve daha fazla sanal para kazanmak için kullandığınız bir sosyal paylaşım, yer bildirimi uygulamasıdır. Eğer siz de çeşitli sebeplerden dolayı yer bildirimlerinizi sizden başkalarının görmesini istemiyor, yer bildirimleriniz özel olsun istiyorsanız, ‘Swarm da gizli check-in nasıl yapılır?‘ diye soruyorsanız, yapması oldukça basit olan gizli yer bildirimini şu şekilde açıklayabiliriz.

Bu uygulamada yaptığınız yer bildirimleri yani ‘check-in’ler sizinle uygulama içinde arkadaş olmayan kişiler tarafından görülmez fakat eğer isterseniz, çeşitli sebeplerden dolayı yaptığınız tüm yer bildirimlerini gizli hale getirebilirsiniz ve bunu da yapmak oldukça kolaydır. Öncelikle yer bildirimi yapmak için alt ortadaki yer bildirimi imgesine basın ve açılan yeni ekranda yer bildirimi yapmak istediğiniz yeri seçin. Daha sonra sağ altta en başta çıkan kilit sembolüne basarak yer bildiriminizi gizli hale getirebilir ya da gizli halden çıkartabilirsiniz.

Unutmayın ki bir yer bildirimi yaptıktan sonra gizli hale getirilemez fakat sildiğiniz zaman tekrar aynı yerde gizli yer bildiriminizi paylaşabilirsiniz. Gizli yer bildirimini, sizden başkalarının yer bildirimlerinizi görmemesini istiyorsanız, kendinize özel bir gezi ve seyahat günlüğü oluşturmak istiyorsanız, gizli yer bildirimleri paylaşabilir, gittiğiniz yerleri sizden başka kimsenin görmemesini sağlayabilir, dilediğiniz zaman tekrar gizli ya da gizli olmayan yer bildirimi yapabilirsiniz.

Swarm da Gizli Check-in Nasıl Yapılır

Gizli yer bildirimlerinizden uygulama içinde ‘coin’ alamazsınız fakat yeni yer bildirimlerinizi gizli yapmazsanız, ‘coin’ kazanmaya ve biriktirmeye devam edip dilediğiniz etiketi geliştirmek için harcayabilirsiniz ve yer bildirimlerinizi bütün arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz.

1.211 Okunma 25 Ağu 2016

Benzer Yazılar

Yorumlar


Sen de Yorumla!