Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Saglikli Yasam
  4. »
  5. Kadınlar için en iyi tüy dökücü krem hangisidir?

Kadınlar için en iyi tüy dökücü krem hangisidir?

admin admin - - 3 dk okuma süresi
10 0

Kadınlar için en iyi tüy dökücü krem hangisidir?

Kadınların estetiğini bozan kusurlarıdır istenmeyen tüyler. E hiçbir hanım da buna boyun eğmeyeceğine göre bunlardan kurtulmak şarttır. İstenmeyen tüyler hele de koyu renkli ise daha da bir can sıkarlar. Ancak bayanların tüy sorunu için birden çok çözüm yolu vardır ki bu yolların çoğu acılıdır yani uygulama esnasında acı çekmenize sebep olurlar. Ancak söz konusu güzellikleri olunca bayanlar her acıya göğüs gererler.

Artık güzellikleri uğruna çok sık bıçak altına yatmalarından bunun doğru bir kanı olduğunu düşünebilirsiniz. Tüylerden kurtulmak için epilasyon aletleri, ağda ve diğer acılı yöntemler dışından bir de acı çekmeden kurtulmanızı sağlayacak tüy dökücü kremler vardır. Bir çoğunu piyasada kolayca bulabileceğiniz bu kremler canınızı yakmadan istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayacaklardır.

Birçok tüy dökücü krem olmasına rağmen en çok kullanılan tüy dökücü kremler bir elin parmaklarını geçmez. Şimdi size bu en çok kullanılan tüy dökücü kremlerden bahsedeceğiz. Bunların belirlenmesinde en önemli kriter şüphesiz reklamlarıdır. En bilineni Veet tüy dökücü kremdir. İnsanlar tarafından en çok bilineni bu markadır. Bu markanın hem kremi hem de spreyi mevcuttur. Piyasada rahatlıkla bulabilirsiniz.

Artık marketlerde dahi satılmaktadırlar. Üstelik öyle büyük paralar gerektirmez her keseye uygundur. Bir başka marka Lapiden’dir. Önceki markaya göre fiyatı daha uygundur. Tüm eczanelerde ve ufak marketlerde de bulunur. Krem tüp şeklindedir ve istenmeyen tüylerinizden kurtulmanızı sağlar.

Sesu diğer bir tüy dökücü markamızdır. Hem krem hem de köpük şeklinde kullanıma uygundur. Tüy dökmek için iyi bir tercihdir. Son olarak diğer bir markamız da Naturaderm’dir. Öncekiler gibi tüy dökmek için kullanılabilecek diğer bir alternatif kremdir.

Bu kremlerin dışından tüy azaltıcı serumlar da mevcuttur piyasada ancak onların fiyatı kremlere oranla daha yüksektir. Tüy dökücü kremleri özel bölgenizde kullanmanız önerilmez. Çünkü bu bölgede tahribata sebep olabilmektedirler. Kremin kullanım kılavuzunu mutlaka okuyunuz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir