Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Cep Telefonu
  4. »
  5. iPhone Telefonumuza Nasıl Kısayollar Ekleriz

iPhone Telefonumuza Nasıl Kısayollar Ekleriz

admin admin - - 3 dk okuma süresi
10 0
iPhone Telefonumuza Nasıl Kısayollar Ekleriz

iPhone Telefonumuza Nasıl Kısayollar Ekleriz. Farklı kullanım seçenekleri ile geniş kullanıcı kitlelerine hitap eden İPhone, Apple Store uygulama mağazaları ile de diğer akıllı telefonlardan ayrılıyor. Cazip ücretli uygulamalar sunan mağazanın bir o kadar da ücretsiz uygulamaları bulunmakta. Kullanıcıların akıllı cihazlarını kişiselleştirmede ve kendilerine faydalı uygulamaları indirmede kolaylıklar sunan Apple Store iPhone akıllı cihazların tamamlayıcısı konumunda bulunmakta.

Akıllı cihazlarımıza Apple Store mağazasından uygulama indirebilmek için öncelikle cihaz aktivasyonu ve Apple Store a üye olmak gerekiyor. Kişisel e-mail adresi ve aktivasyon tanımlamaları ile kaydolduğumuz Apple Store’den uygulamaları seçmemiz ile birlikte cihazlarımıza indirmemiz mümkün olmakta. Ayrıca akıllı cihazlarımız ve kişisel bilgisayarlarımız arasındaki bağlantıyı sağlayabilmemiz için de bir uygulama bulunmakta. İTunes ismindeki bu uygulamadan akıllı cihazlarımızdan yapabileceğimiz tüm kullanım seçeneklerini bu uygulama ile yapabilmek mümkün.

iPhone Telefonumuza Nasıl Kısayollar Ekleriz ! Nasıl Mı?

Akıllı cihaz ve kişisel bilgisayarımızın bağlantı kablomuz ile entegre olmasından sonra devreye giren İTunes programı ile de hem Apple Store mağazalarından uygulama seçebilmekte, cihazımızda yüklü olan uygulamaların yönetimini sağlayabilmekte, bunun yanı sıra da cihazımızda yüklü olan kişisel dosyaları arşivleyebilmek mümkün olmaktadır. Eklediğimiz kısa yollar ile kişiselleştirdiğimiz iPhone akıllı cihazlarımız, kullanım kolaylıkları ve ihtiyaç duyulan uygulamalar ile farklı bir ara yüze sahip olabilmekte, ihtiyaç duyduğumuz navigasyon, not defterleri, bankacılık uygulamaları, ofis uygulamaları, kişisel sağlık ve sağlık takip uygulamaları ile yaşamlarımızın değişmez bir parçası olmaktadır.

Zaman ve teknoloji devri olarak adlandırılan çağımızda, hayatımıza entegre edeceğimiz sayısız uygulama ile hem zamanı daha verimli kullanmak hem de çağın gerektirdiklerinden geri kalmamak mümkündür. Kişisel yaşamın yanı sıra iş hayatında da önemli bir yer tutan akıllı cihazlarımızın can damarı olan uygulamalar ile çağın gerekliliklerini yerine getirmek artık çok kolay olmasının yanı sıra çok da verimli olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir