Nasıl Yapılır

Kapat

Stickerlar Nasil Temizlenir?,Stickerlar Yüzeylerden Nasıl Çıkartılır?,Sticker Nasil Temizlenir?

Evinizde herhangi bir eşyaya yapıştırdığınız stickerları hiçbir kimyasal kullanmadan olduğu yerden çıkartmanız mümkün.  Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir saç kurutma makinesi.  Saç kurutma makinesi ile yüzeye uyguladığınız sıcak hava, stickerın yapıştırıcısının yüzeyden kolaylıkla ayrılmasını ve yüzeyin kolay temizlenmesini sağlayacaktır.

Neye ihtiyacınız var?

  • Saç kurutma makinesi

Nasıl Yapılır?

1) Saç kurutma makinenizi en yüksek ayarda çalıştırın ve yüzeyden çıkarmak istediğiniz sticker’ın üzerine tutun. Eğer cam bir yüzeyde çalışıyorsanız farklı bir yöntem uygulamanız gerekebilir.

Cam Yüzeylerdeki Yapışkanlar Nasıl Çıkartılır?

2) 45 saniye sıcak hava uyguladıktan sonra sticker’ınızın bir köşesinden tutup yüzeyden kolaylıkla ayrılıp ayrılmadığını kontrol edin. Yüzeyden kolaylıkla ayrılmıyorsa, 45 saniye daha sıcak hava uygulayın.

3) Sticker’ınızı çıkartın. Büyük sticker’ları bölüm bölüm çıkartmanız gerekebilir. Büyük boy stickerları çıkartırken kolaylıkla yüzeyden ayrılan bölümü çıkarttıktan sonra geri kalanına saç kurutma makinenizle yeniden sıcak hava tutun ve aynı işlemleri tekrarlayın.

4) Gerekiyorsa yapıştırıcı kalıntılarını nemli bir bezle temizleyin.

Okunma 20 Haz 2010

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorumlar(2)
    • Kenan Demir
      Kenan Demir Haziran 24, 2013

      Teşekkürler çok yararlı oldu dolabımdaki bütün yapıştırmları söktüm 🙂


Sen de Yorumla!