Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Nasıl Yapılır

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bunlari Biliyormusunuz?
  4. »
  5. Yumurta Diyeti-Yumurta Diyeti Nasıl Yapılır-Yumurta Diyeti İle Zayıflama-Yumurta Diyeti İle Zayıflanırmı-Yumurta Diyeti Faydaları-Yumurta Diyeti Zararları

Yumurta Diyeti-Yumurta Diyeti Nasıl Yapılır-Yumurta Diyeti İle Zayıflama-Yumurta Diyeti İle Zayıflanırmı-Yumurta Diyeti Faydaları-Yumurta Diyeti Zararları

Merve Sözübelli Merve Sözübelli - - 3 dk okuma süresi
16 0

Yumurta Diyeti-Yumurta Diyeti Nasıl Yapılır-Yumurta Diyeti İle Zayıflama-Yumurta Diyeti İle Zayıflanırmı-Yumurta Diyeti Faydaları-Yumurta Diyeti Zararları

Yumurta diyeti yaparak, sağlıklı kilo verebilirsiniz. Yumurta diyetlerini uygularken her diyet programında olduğu gibi sağlıklı yaşam için mutlaka spor yapmalısınız. Zayıflamanın çok çeşitli yolları vardır ancak, doğal yollardan ve kalıcı kilo vermek, daha sonra bu kiloları tekrar almak istemiyorsanız. Doğru beslenmeli ve çeşitli spor dallarıyla uğraşmalısınız. Fitness, egzersiz gibi sporlar yaparak bu diyet programını destekleyebilirsiniz. Yumurta’yı Ender Saraç tavsiye ediyor.

Yumurtanın beyazında yağ olmadığını açıklayan Ender Saraç sarı kısmında % 25 lik bir yağ bölümü var ve bunun büyük bir kısmı doymuş yağ, yumurtanın bu yağ oranından korkmayın ve haftada 4-5 defa haşlanmış rafadan yumurta yemenizi öneriyor.

Sağlıklı ve psikolojik olarak ruh sağlığında çok etkisi olan yumurtayı Ender Saraç, kahvaltılarda mutlaka tüketilmesi gereken bir gıda olduğunu söylüyor. Yumurta diyeti nasıl yapılır ? Trdiyet.com, olarak paylaşıyoruz.

Yumurta diyetinde sabah kahvaltısı; Bir bardak az yağlı süt, bir adet haşlanmış yumurta, 3 adet zeytin, bir dilim beyaz peynir, bir adet domates, bir adet salatalık, bir adet yeşil biber ve iki dilim kepekli ekmek ile sabah kahvaltınızı tamamlayınız.

Yumurta diyeti öğlen yemeği; Bir kase lahana çorbası, bir kase yoğurt, 2 adet orta boy patates haşlaması ve iki dilim kepekli ekmek. Bir porsiyon mevsim salata yenebilir.

Yumurta diyeti programının akşam yemeği; 2 adet haşlanmış yumurta, 2 adet haşlanmış patates, bir porsiyon mevsim salata, bir porsiyon yoğurt ve iki dilim kepekli ekmek tüketerek yumurta diyetinin bir günlük listesini tamamlayabilirsiniz.

Yumurta sağlık açısından çok yararlı bir besin kaynağıdır. Mutlaka büyüme ve gelişme dönemlerinde her sabah tüketilmesi gerekmektedir. Yumurta diyeti size uygun olmayabilir, size uygun diyet listelerini yalnızca uzman doktorlardan alabileceğinizi unutmayınız. Sağlıklı zayıflamalar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir